Ваш сайт

Будівельний інтернет-портал » Статті » Колодязні кільця - це вироби із залізобетону.

Колодязні кільця - це вироби із залізобетону.

Переглядів: 275 Коментарі: 0 Розділ: Статті
Колодязні кільця - це вироби із залізобетону.

 Колодязні кільця являють собою обрешітку

 з металевої арматури

 товщиною 0,6-10 мм, покриту бетоном

 марки М 200-500 і має круглу

 форму. Колодязні кільця випускаються трьох

 типорозмірів це 70см., 90см. і 150см.

 Відрізняються вони діаметром кільця при стандартній висоті 90 см.

 Колодязні Кільця стінові КС - 10 мають діаметр 100 см висота 90 см.

 Колодязні Кільця стінові КС - 15 мають діаметр 150 см, висота 90 см.

 Колодязні Кільця стінові КС - 20 мають діаметр 200 см, висота 90 см

 

 Колодязні кільця КС формують горловину колодязя. Додатково застосовують днища для бетонних кілець, а також кришки (плити перекриття), і такі ЗБВ маркуються іншими буквосполучень.

 Випускаються також добірні колодязні кільця, в діаметрі 70 см при висоті 50 см. Це основні типорозміри які мають колодязні кільця. Є інші розміри.

 Ще кілька різновидів: кільця колодязні збірні,, бетонні кільця з плитою перекриття, бетонні кільця з днищем і т.п.

 

 Застосування бетонних кілець марки КС

 

 Бетонні Кільця (колодязні) використовуються в будівництві За допомогою колодязних кілець зводять колодязі і свердловини в індивідуальному будівництві. Для будівництва колодязя колодязні кільця повинні бути виготовлені з використанням арматури і мати найвищі міцнісні характеристики, зважаючи на велику навантаження на стінки виробу.

 

 Бетонні кільця (колодязні) застосовують для монтажу в системах комунікацій.

 Приклад: оглядові, каналізаційні, газопровідні, дренажні, мережеві, водопровідні і водовідвідні колодязі. Кільця каналізаційних колодязів мають спеціальні пази, завдяки яким два сусідніх елемента щільно з'єднуються один з одним, що запобігає зсуву виробів.

 Так само залізобетонні кільця можуть використовуватися для будівництва тунелів, доріг наприклад, для прокладки телефонних кабелів, тепло-та електромереж.

 

 Найпоширеніші різновиди - це кільця колодязні кс (кільця колодязні стінові)

 

 Виробництво колодязних кілець

 Виготовлення колодязних кілець - процедура не дуже складна, але, тим не менш, вироблена в заводських умовах. Починається виробництво бетонних кілець з виготовлення дерев'яної форми, що копіює внутрішній і зовнішній циліндр. Зовнішня та внутрішня поверхня форми ЗБВ кільця колодязів обшивається дошками, а стінки змащуються технічним маслом, щоб бетон згодом до них не прилипав. Потім заготовки встановлюють на рівну поверхню. На останньому етапі виготовлення залізобетонних кілець форму армують залізниці дротом і поступово заливають високоякісним бетоном.

 

 У процесі виробництва залізобетонних кілець вся конструкція піддається вібрації. За рахунок цього бетонний розчин ущільнюється, і кільця ЗБВ для колодязів набувають необхідну міцність. У міру усадки розчину додають додаткові порції бетону. Виробники бетонних кілець ретельно стежать за процесом виготовлення на всіх етапах, для того щоб продукція повністю відповідала нормам і вимогам до якості. При виготовленні бетонних кілець допускаються певні мінімальні дефекти, наявність яких не суперечить ГОСТ 8020-90, такі як дрібні раковини, западини, сколи та тріщини. RKStroy.ru

 

 
 Колодязні Кільця
Источники: